رادطب نقش جهان

پیشینه ی شرکت راد طب نقش جهان

شركت فنی مهندسی رادطب نقش جهان با بيش از نيم قرن تجربه، در زمينه توليد محصولات و تجهيزات بيمارستانی فعاليت ميی‌نمايد. ايده گسترش دامنه فعاليت و تسخير سهم بيشتری از بازار در سال 1386 تبلور يافت و در سال 1387 با تغيير رويكرد و بازسازی هيئت مديره، جهشی عظيم در توليد محصولات متنوع اين شركت ايجاد گرديد. طی سال‌های اخير رادطب نقش جهان، كيفيت برتر و خدمات سریع را سرلوحه فعاليت‌های خود قرار داده است و با برنامه ريزی دقيق و بهره گيری از رويكرد بهبود مستمر توانسته است ضمن ارتقای كيفيت، متناسب با نياز مشتری، روز به روز بر تنوع محصولات خود بيفزايد به گونه‌ای كه در حال حاضر طيف كاملی از تجهيزات استيل بيمارستانی، بيش از 100 نوع محصول را در سبد توليدات خود عرضه ميی‌نمايد. اين شركت در سال 1390 در راستای تضمين كيفيت محصولات و جلب رضايت مشتريان، موفق به اخذ گواهينامه‌ها ISO13485:2003 در توليد تجهيزات پزشكی و همچنين ISO9001:2008 در مديريت كيفيت گرديد و در سال 1397 مجدداً از QS سوئیس گواهینامه‌های فوق را تمدید(ISO13485:2016 و ISO9001:2015)و موفق به اخذ گواهینامه ISO1002:2018 نیز شد و در راستای حرکت خود به سوی جهانی شدن، اخذ FDA آمریکا و CE اتحادیه اروپا را در دستور کار خود قرار داد که تا پایان سال 1397 این مهم نیز به وقوع پیوست. حضور فعال در چندين نمايشگاه داخلی سبب شد محصولات ما جايگاه ارزشمندی در بين متخصصين و مشتريان پيدا نمايد به طوريكه در حال حاضر اكثر بيمارستان های كشور از توليدات ما بهره ميی‌برند. از افتخارات اين مجموعه همين بس كه در هشتمين نمايشگاه بين المللی فارس موفق به اخذ لوح تقدير از دستان ارزشمند پروفسور خدادوست جراح ارشد چشم جهان گرديد. در ادامه این فعالیت‌ها و خدمت رسانی به جامعه بهداشت و سلامت کشور موفق شدیم از سال 1392 پا به بازارهای فرامرزی گذاشته و در حال حاضر محصولات این شرکت علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای کشورهای همسایه مورد استفاده مراکز درمانی قرار گرفته‌اند.
ضور در نمایشگاه‌های پاکستان، عمان، عراق و مدیکای آلمان در سال 1397 برگ زرینی بود که در پرونده خود به ثبت رساندیم و بار دیگر قدرت تولید کننده ایرانی را به رخ دنیا کشیدیم که ماحصل آن همکاری با چندین مراکز درمانی و شرکت‌های واسطه که دوستدار و خریدار محصولاتمان بودند، شد. بهره گيری از دانش روز مديريت، فرصت شناسی و استفاده از ظرفيت‌های در دسترس سبب شد نتيجه تلاش مديريت شركت رادطب نقش جهان در سال توليد ملی، حمايت از كار و سرمايه ايرانی كسب رتبه كارآفرين برتر در استان اصفهان باشد و مفتخر به دريافت لوح تقدير از دستان وزير محترم تعاون، كار و رفاه اجتماعی وقت و استاندار محترم اصفهان جناب دكتر ذاكر اصفهانی گردید. پس از آن در سال 1396 مدیریت شرکت “دکتر مهدی قنادنیا” به عنوان چهره ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور برگزیده شد.

چشم انداز 1395

ما در پی آنيم كه در بازار داخلی به برترين توليد كننده تجهيزات پزشكی ( تجهيزات هتلینگ بيمارستانی) تا سال 1395 تبديل شويم و با تمامی دانشگاه های علوم پزشكی كشور همكاری داشته باشيم و در زمينه صادرات و تسخير بازارهای خارجی با استفاده از تمام ظرفيت های علمی و عملی قابل دسترس تا سال 1395 به يكی از مشهورترين و با نفوذترين تامين كنندگان تجهيزات پزشكی در كشورهای عراق، افغانستان، پاكستان، تركيه و كشورهای حوزه خليج فارس تبديل شويم.

چشم انداز 1400

ما به بزرگترین صادرکننده محصولات استیل هتلینگ بیمارستانی در منطقه و نیز صادرکننده به کشورهای اروپایی و آفریقایی تبدیل خواهیم شد.دکتر مهدی قنادنیا

بیانیه ماموریت

ما شركتی بسيار موفق و نوآور و رو به رشد در زمينه توليد انواع تجهيزات هتلینگ بيمارستانی هستيم و با بهره گيری از فن آوری هايی که در سايه ابتكارات و هم افزايی كاركنان تحقيق و توسعه و فنی،مهندسی شركت ايجاد شده است، يكه تاز و خودكفاييم.

بيش از هرچيز براين باوريم كه شركت ما برای جامعه بهداشت و سلامت كه همان مشتريان ما در سراسر كشور عزيزمان ايران و ساير كشورهای همجوار می باشند خدمات ارائه می نماييم و در واقع خدمت به مشتری را نقطه قوت خود می دانيم و برماست كه در اين زمينه راههای نوين پيشرفت را آزموده و با بهره گيری از فناوری نوين و ايجاد نوآوری در توليدات خود، بر رضايت مشتری و سهامداران شركت روز به روز بيفزاييم.

آوازه شركت ما به سبب روابط نيكو و صادقانه ای است كه با مشتری ايجاد كرده ايم، پايبند اصول اخلاقی می باشيم و به مشتری اهميت می دهيم و كاركنان توانمند خود را بزرگترين سرمايه و مزيت رقابتی خود می دانيم و در راستای بهبود وضع زندگی حرفه ای و شخصی آنها تلاش می كنيم، از نظر اجتماعی احساس مسئوليت می كنيم و برای بهبود وضع جامعه بهداشت و سلامت» محصولات خود را منطبق بر استانداردهای دنیا (ISO13485:2016 ,FDA, CE) با حفظ و بهبود كيفيت با بهايی پايين تر نسبت به ساير رقبای خارجی ارائه می نماييم.

WeCreativez WhatsApp Support
واحد فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشد.
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟