راهنمای خرید

 1. آیا می‌توانم کالایی را از شما ارزانتر بخرم؟

  بله، به چند راه مختلف امکان دارد.

  1. با توجه به اینکه محصول می‌­تواند بر اساس نیاز مشتری تولید شود امکان این وجود دارد که با تغییراتی که در ساختار یک محصول بوجود می‌­آید یا تغییر در جنس مواد اولیه آن می‌­توان محصول را ارزانتر خرید.
  2. خرید در حجم بالا می‌­تواند گزینه دیگری باشد که می­‌توان یک محصول را ارزانتر خرید. از آنجایی که تولید در حجم بالا برای یک محصول هزینه­‌های سرباری محصول را کاهش می‌­دهد می­‌توان محصول را ارزانتر تهیه کرد.
  3. خرید به صورت نقدی

  از آنجایی که خریدهای نقدی برای شرکت جذاب می­‌باشد هیات مدیره محترم شرکت تخفیفات خاصی را جهت خریدهای شرکت در نظر گرفته و اعمال می­‌نماید.

 2. آیا محصولات شما خدمات پس از فروش دارد؟

  بله، کلیه محصولات این شرکت بعد از دوره گارانتی خدمات پس از فروش دارد که خریدار می­‌تواند از آن بهره­‌مند شود.
  البته کارشناسان ما در بازدیدهای دوره‌­ای که از محصولات خواهند داشت، در دوره گارانتی خدمات را به صورت رایگان و پس از آن نیز با اخذ هزینه خدمات خود را ارئه خواهند نمود.

 3. آیا در یک بازه زمانی مشخص می‌توانید پروژه‌ها را تحویل دهید؟

  بله، با توجه به اینکه این شرکت از گروه­‌های کاری تخصصی تشکیل شده است و انجام امور پروژه‌­ها از مرحله مشاوره اولیه تا ساخت، نصب و راه ­اندازی توسط کارشناسان خبره این شرکت به صورت تیم‌­های مجزا انجام می‌­شود تجربه این را داشته‌­ایم که در زمان محدود به طور همزمان شش پروژه راه اندازی بیمارستانی را در دستور کار خود داشته باشیم و همگی در زمان مشخص تحویل شده‌­اند.

 4. رادطب در کدام مناطق کشور می تواند پاسخگوی نیاز ما باشد؟

  این شرکت با ایجاد سه دفتر اصلی در تهران، اصفهان و شیراز پاسخگوی کلیه مشتریان در کلیه نقاط کشور بوده و کارشناسان ما از یکی از دفاتر نامبرده در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

 5. چگونه می توانیم نمایندگی رادطب داشته باشیم؟

  ارتباط با دفتر مرکزی بخش امور نمایندگی‌­ها پاسخگوی شما خواهد بود.


 • 9 + 85 =

WeCreativez WhatsApp Support
واحد فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشد.
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟