نمایشگاه مدیکا آلمان 2018

  • نمایشگاه مدیکا آلمان 2018
  • نمایشگاه مدیکا آلمان 2018
  • نمایشگاه مدیکا آلمان 2018
  • نمایشگاه مدیکا آلمان 2018
  • نمایشگاه مدیکا آلمان 2018
  • زمان برگزاری : از تاریخ 12 تا 15 نوامبر 2018

  • محل برگزاری : دوسلدورف آلمان

شرکت رادطب نقش جهان در نمایشگاه مدیکا بزرگترین و پیشروترین نـمــایـشـگــاه جهان در حوزه صنعت تجهیزات پزشکی از تاریخ 12 تا 15 نوامبر 2018 در شهر دوسلدورف آلمان حضور یافت. در راستای هدف گذاری افزایش 10 برابری صادرات تجهیزات پزشکی با رایزنی ها و اقدامات انجام شده توسط اداره کل تجهیزات پزشکی و مرکز امور بین الملل وزارت بهداشت و همچنین مساعدت مرکز تعاملات و امور بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تعداد  19 شرکت صادر کننده تجهیزات پزشکی در نمایشگاه دوسلدورف آلمان (مدیکای 2018) شرکت کرده‌اند که 12 شرکت از مجموع شرکت های مذکور در پاویون جمهوری اسلامی و دیگر شرکت ها در بخش های دیگر نمایشگاه حضور داشتند.

در این نمایشگاه که بیش از 40 سال از آغاز کار آن می‌گذرد، متخصصان جهان، از طریق انجمن‌ها و کنفرانس‌های گوناگون، به نوعی، آینده علم پزشکی را مورد بحث قرار داده و با نوآوری‌ها و خلاقیت‌های خود، آن را پیشرفت می‌دهند. هر ساله در مدیکا شرکت‌‌های بزرگ و کوچک از سراسر جهان به معرفی محصولات خـود مـی‌پـردازنـد. حـضـور بیش از ۵۱۰۰ شرکت کننده بین‌المللی به عنوان غرفه دار در قالب ۷۰ کشور و ۱۸ سالن نمایشگاهی در مدیکای سال گذشته، خود گواهی بر این گفته است.

شرکت رادطب نیز با حضور خود در نمایشگاه مدیکا فرصتی برای ارایه و نشان دادن توانمندی­های خود یافت تا بتواند مخاطبین خاص خود را جذب کند. همچنین در غرفه خود محصولات و آخرین دستاوردهای خود که مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا بوده و حاصل بیش از 50 سال تجربه این شرکت می باشد را در معرض دید بازدیدکنندگان، کارشناسان و متخصصین قرار داد.

WeCreativez WhatsApp Support
واحد فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشد.
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟