نمایشگاه عرب هلث 2016

  • نمایشگاه عرب هلث 2016
  • نمایشگاه عرب هلث 2016
  • نمایشگاه عرب هلث 2016
  • نمایشگاه عرب هلث 2016
  • زمان برگزاری : از تاریخ 5 بهمن تا 9 بهمن ماه 948

  • محل برگزاری : محل برگزاری نمایشگاه های دبی

چهل و یکمین دوره نمایشگاه عرب هلث توسط نمایشگاه‌ها و اجلاس‌های سلامت اینفورما (informa) از 5 بهمن 94 به مدت 4 روز در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی دبی برگزار شد که میزبان 115000 بازدیدکننده از 163 کشور جهان بود.

پاویون اطلاع‌رسانی ایران با هماهنگی صورت گرفته توسط سازمان توسعه تجارت ایران در نمایشگاه عرب هلث برپا شد. این پاویون با دو جزیره جداگانه به وسعت 120 مترمربع و با حضور 18 شرکت‌کننده ایرانی، میزبان جلسات ایرانیان با طرف‌های خارجی و ارائه بروشور محصولات تولیدکنندگان ایرانی بود.

در این نمایشگاه مدیران و کارشناسان شرکت رادطب نقش‌جهان از آخرین دستاوردهای صنعت هتلینگ بازدید کردند. دکتر قنادنیا، مدیرعامل شرکت رادطب نقش‌جهان گفت: در این نمایشگاه با بیش از 30 شرکت بزرگ دنیا که درزمینه ­ی هتلینگ بیمارستانی فعالیت داشتند مذاکره کردیم و از مدیران این شرکت‌ها دعوت به عمل آوردیم تا با هدف همکاری­ های دو جانبه در نمایشگاه ایران هلث حضور یافته و از غرفه شرکت رادطب نقش­ جهان بازدید نمایند، این روابط می­ تواند در آینده زمینه­ های فعالیت­ های دوجانبه بین شرکت رادطب نقش­ جهان و شرکت ­های خارجی گردد.

در این نمایشگاه تیم فنی مهندسی شرکت به سرپرستی مهندس امیر قنادنیا نیز حضور داشتند. در جمع‌بندی نهایی که پس از هرروز بازدید تخصصی از غرفه‌های شرکت‌های همکار خارجی به عمل می‌آمد به این نتیجه رسیدیم که سطح کیفی محصولات شرکت در مقایسه با نمونه‌های خارجی در سطح قابل قبولی است و به زودی می‌توانیم در این نمایشگاه که یک رویداد جهانی است حضور یافته و محصولات خود را به دنیا عرضه نمائیم. شایان‌ذکر است عرب هلث بزرگ‌ترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است.

مدیرعامل و تیم مذاکره­ کننده شرکت رادطب نقش‌جهان در عرب هلث 2017 حضور خواهند داشت و ادامه مذاکرات در خصوص چگونگی همکاری با طرف ­های خارجی را در ایام نمایشگاه دنبال خواهند نمود. برای این عزیزان آرزوی موفقیت و پیروزی در این مذاکرات را داریم.

WeCreativez WhatsApp Support
واحد فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشد.
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟